telewizor

Wybór TV do sypialni. Na co zwrócić uwagę?

Urządzanie sypialni oraz wybór pasującego do niej telewizora, to jedno z najtrudniejszych zadań, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Odpowiednio dobrany telewizor nie tylko będzie funkcjonalny, ale będzie również pełnił funkcję ozdoby. Jaki telewizor wybrać?

Wielkość to nie wszystko

Napędzani działaniami marketingowymi największych firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją telewizorów, pragniemy zazwyczaj kupna jak największego odbiornika. Oślepieni zachętami sprzedawców, nie bierzemy pod uwagę ani wielkości pomieszczenia, w którym telewizor ma się znajdować, ani posiadanych zasobów finansowych.

Przed kupnem telewizora, który ostatecznie ma stanąć/zawisnąć w sypialni powinniśmy przede wszystkim rozplanować aranżację całego pomieszczenia. Nie zawsze chcemy by to telewizor był w centrum uwagi, dlatego też warto w odpowiednim czasie stworzyć projekt, który zadowoli każdego domownika (a w szczególności użytkowników kąta sypialnianego).

Wybór telewizora to trudna rzecz- specyfikacja, cena, a przede wszystkim wygląd

Gdy określimy już mniej więcej możliwe ustawienie telewizora oraz budżet, którym dysponujemy- możemy przejść do kolejnych etapów naszych zakupów. Przed wyjściem do salonów z sprzętem AGD i RTV, przyglądnijmy dostępne w owym czasie gazetki reklamowe. Dzięki temu zabiegowi wybór telewizora może okazać się łatwiejszy niż wcześniej uważaliśmy.

W przypadku gdy zależy nam jedynie na relaksacyjnym korzystaniu z telewizora- wybierzmy model mniejszy z niższą rozdzielczością oraz brakiem dodatkowych atrakcji (np. kino na życzenie, Bluetooth). Gdy telewizor ma nam służyć np. podczas wielu imprez rodzinnych, wieczorów filmowych oraz codziennych czynności- postawmy na model nowoczesny z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Aktualnie do najczęściej wybieranych dodatkowych możliwości należy m.in. możliwość połączenia z siecią internetową, opcja Bluetooth, możliwość wgrywania własnych plików muzycznych i filmowych, a także korzystanie z telewizora jako ekranu połączonego z rożnego typu konsolami. Wybór telewizora i opcji dodatkowych może być trudny, jednak warto z niego skorzystać i spersonalizować charakter naszego odbiornika.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s